הדברה בעמק יזרעאל

הדברה בעמק יזרעאל, ובמיוחד אם היא נעשית על ידי אנשי מקצוע מובילים, זו הדרך היחידה שבה תוכלו להיות בטוחים שלא יהיו לכם מזיקים בבית. כשמדברים על מזיקים מדברים בדרך כלל על ג'וקים מסוגים שונים, אך האמת היא שיש מקומות שבהם הבעיה היא פשפשים, פרעושים, נמלים או כל חיה אחרת שלא עוזבת את המקום. כדי שההדברה תהייה יעילה צריך לעבוד על פי כמה שלבים:

1. לאבחן את הבעיה

2. לאתר את המקור שלה

3. להחליט על דרך ההתמודדות ועל החומר בו משתמשים

חשוב להבין: כל אותם חומרי ההדברה שתוכלו לקנות בסופר אומנם יוכלו לפתור את הבעיה, אך הם יעשו זאת באופן זמני בלבד. לכן, אם אתם רוצים פתרון כולל, יעיל וכזה שיחזיק מעמד להרבה זמן אתם מוזמנים לפנות אלי, כי איתי תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. שמי גל משעל ואני עוסק בתחום ההדברה מזה שנים רבות, כך שאין לכם סיבה לחשוש ואתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום.

הדברה בעמק יזרעאל

הדברה מתחשבת

עד לפני מספר שנים כשדיברו על הדברה דיברו בעיקר על שימוש בחומרים כימיים, מבלי לקחת בחשבון שהחומרים האלה מחלחלים את מי התהום, מזהמים את הסביבה וגם מהווים סכנה לאדם ולחי. לעומת זאת, היום זה כבר לא כך, שכן היום יש יותר ויותר מדבירים שמציעים, בין היתר, גם הדברה ירוקה. אם אתם רוצים ליהנות מבית בעמק יזרעאל שאין בו מזיקים אך אתם לא רוצים לפגוע בסביבה אני הכתובת הטובה ביותר עבורכם כי אצלו תוכלו להזמין שירותי הדברה ירוקה ואקולוגית.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?