הדברה במגדל העמק

הדברה במגדל העמק זה שירות שיגרום לבית שלכם להיות הרבה יותר נעים למגורים, כי למה שתחיו בצילם של נמלים? ג'וקים או חיות אחרות שלא הזמנתם לביתכם? אין כל סיבה לדחות את הזמנת שירותי ההדברה, כי אם ראיתם ג'וק אחד שמתרוצץ עלול להיות שתראו עוד לא מעט מקקים בהמשך. אני הכתובת הטובה ביות עבור שירותי ההדברה שלהם אתם זקוקים במגדל העמק, כי איתי תוכלו להיות בטוחים שהמזיקים ייעלמו ולא יחזרו כל כך מהר.

הדברה במגדל העמק

הדברה שלא פוגעת בסביבה

אם עד היום גם אתם הייתם רגילים לשירותי הדברה שכללו חומרים כימיים חזקים במיוחד, כדאי שתדעו שזו לא האפשרות היחידה. היום ניתן להזמין גם שירותי הדברה ירוקה, ואני כאן כדי להציע לכם את האופציה הזאת! ראשית, נעים מאוד: קורים לי גל משעל ואני מדביר מקצועי בעל רישיון מהמשרד להגנת הסביבה. שנית, אני מאמינה שאפשר להדביר מבלי:

- לזהם את מי התהום

- לפגוע בכדור הארץ

- לפגוע בחי או לסכן את בני האדם

ולכן בשנים האחרונות אני מציע, בין היתר, את שירותי ההדברה הירוקה שלי. התקשרו אלי עוד היום להזמנת השירות כי חבל שתחיו בפחד שבכל רגע עלול לרוץ לכם ג'וק במטבח, ואתם תראו שהשירות שלי יימצא חן בעיניכם. אני זמין בכל עת, מגיע עם ציוד מקצועי ומכיר את העבודה על בוריה, כך שאין לכם סיבה לחשוש. כל לקוח מקבל ממני את מלוא תשומת הלב ואם יש צורך אוכל לחזור ולעשות תיקונים אחרי ההדברה הראשונה.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?