הדברה ביקנעם

הדברה ביקנעם הינו שירות שכדאי להזמין כבר בחודש מרץ, שכן במדינה חמה כמו ישראל התיקנים על מיניהם השונים יוצאים כבר בשלב הזה של השנה. אומנם זה נכון שככל שהולך ונהייה חם יותר אנחנו נראה יותר מזיקים כמו ג'וקים וכדומה, אך למה לדחות את העניין לרגע האחרון? אם גם אתם מעדיפים להימנע מהמצב שבו אתם רואים חיות מסתובבות בבית שלכם, ולא מדובר על הכלב או על החתול, דעו שהגעתם למקום הנכון! קוראים לי גל משעל ואני עוסק בכל מה שקשור להדברה מזה שנים רבות, כך שגם במקרה שלכם אוכל להגיע ולתת לכם שירות מוביל.

הדברה ביקנעם

איזה שירותי הדברה תוכלו להזמין אצלי?

ראשית, חשוב לי שתדעו שאני מציע שירותי הדברה לא ככה סתם אלא יש לי רישיון לעשות בתחום מטעם המשרד להגנת הסביבה. שנית, אצלי תוכלו ליהנות משירות שכולל:

1. חומרים איכותיים: ידידותיים וכאלה שלא פוגעים בסביבה ובחי.

2. אחריות ומקצועיות: אני מכיר את התחום על בוריו ומנוסה בו מאוד כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

3. פתרונות מגוונים: מעבר לשימוש בחומרי ההדברה השונים אצלי תמצאו גם פתרונות לא רעילים כנגד סוגים שונים של מזיקים.

אחרי שנים רבות של ניסיון בתחום אני יודע לא רק באיזה חומר להשתמש כנגד איזה מזיק, אלא אני יודע גם איך לעשות זאת כדי שההדברה תהייה יעילה לכמה שיותר זמן. פנו אלי עוד היום ואשמח להגיע לבית שלכם ביקנעם, כי בית שאין בו מזיקים הוא מקום שנעים יותר לחיות בו.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?