הדברה לעסקים

בין אם אתם מנהלים משרד של עורכי דין, רואי חשבון או משרד שנותן שירותים בכל תחום אחר, בוודאי ברור לכם שהמשרד הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר של העסק שלכם. לכן זה ברור שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לנהל את העסק ממשרד שמעולם לא עשו בו ריסוס או ההדברה, כי מה יקרה אם הלקוח יראה בשירותים ג'וק או כל חיה אחרת? מצב כזה עלול לפגוע לא רק בשמו הטוב של העסק שלכם אלא גם בנוחות שלכם לעבוד מהמשרד, ולכן כדאי שתיפנו אלינו להזמנת שירותי ההדברה הטובים ביותר.

הדברה שמחזיקה מעמד

ההבדל בין ריסוס נקודתי על חיה כזו או אחרת שכל אדם יוכל לעשות ובין הדברה מקצועית, זו שההדברה המקצועית בדרך כלל יעילה לאורך זמן. כלומר, עם שירותי הדברה מקצועית שכוללים את איתור הבעיה ובחירת חומר ההדברה המתאים ביותר לא יהיה עליכם להתעסק יותר בעניין. לכן, אם לרגע חשבתם לרסס לבד את המשרד שלכם כדאי שתדעו שזה לא הפתרון הכי טוב שיש ובהחלט עדיף להזמין את המומחים בתחום.

אחריות על השירות

אם עדיין חסרות לכם סיבות לפנות דווקא אלינו, כדאי שתדעו שחברת קישטה מציעה גם אחריות על ההדברה. זה אומר שבמקרה והחיות המזיקות חוזרות הרבה יותר מהר מהמתוכנן, תמיד נוכל להגיע ולעשות תיקון להדברה הראשונית.

שירות אמין וזול

מי אמר שעל שירותי הדברה צריך לשלם מחיר גבוה מידי? אצלנו בחרה תוכלו ליהנות משירות שכולל:

- אמינות

- מקצועיות

- מחירים ללא תחרות

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח להגיע ולהדביר לכם את המשרד כמה שיותר מהר!

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?