הדברה בעפולה

אתם חיים בדירה בעפולה ולאחרונה אתם רואים הרבה נמלים שמסתובבות באזורים שונים בבית? אם כך, כדאי שתרצו איתי קשר כמה שיותר מהר, כי לא נעים לחיות בדירה שיש בה חיות שלא אתם בחרתם לארח. שמי גל משעל ואני עוסק בהדברה בצורה מקצועית מזה שנים, כך שגם במקרה שלכם אשמח להציע שירות מוביל שיגרום לבית שלכם להיות נקי מחיות מזיקות.

המקצוענות והידע

כדי להיות מדביר מקצועי בישראל צריך:

- אישור של מרד ההגנה והסביבה

- ידע בתחום

- ניסיון ולהיות מדריך מוסמך

כל הדברים האלה יכולים להביל לתוצאה טובה שבסופו של דבר תגרום לבית שלכם, לגינה או לכל מקום אחר להיות חופשי מחיות מזיקות.

חומרי ההדברה הטובים ביותר

מעבר לידע ולניסיון, חלק ממה שיכול להשפיע על השאלה האם ההדברה תהייה מספיק יעילה או לא זו השאלה באיזה חומרים עושים שימוש. יש הרבה מאוד חומרי הדברה שהמדבירים המקצועיים משתמשים בהם, ובמקרה שלי אני מציע ללקוחות גם את האפשרות של הדברה ירוקה. ההדברה ירוקה אינה פוגעת בכדור הארץ, אינה מסכנת את חיות המחמד שלכם ואינה מחלחלת למי התהום. לכן ברור למה בשנים האחרונות עוד ועוד אנשים מעדיפים לעשות שימוש בסוג כזה של הדברה, כי איזו סיבה יש לפגוע בכדור הארץ? חשוב לאתר את מקור הבעיה ואת סוג החיות המזיקות שמגיעות הביתה על מנת שניתן יהיה לבחור את סוג ההדברה היעיל ביותר וזה בדיוק מה שאוכל לעשות למענכם בדירה שבה אתם חיים.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?