הדברה בנצרת עילית

הדברה בנצרת עילית, בין אם היא דרושה לכם עבור הבית הפרטי שלכם ובין אם עבור המשרד, החברה או המפעל, זה לא משהו שכדאי לכם להתמודד איתו לבד. אומנם לכאורה זה נכון שכל אחד מאיתנו יוכל ללכת לסופר ולקנות חומרי הדברה שונים, אך איך תוכלו לדעת שאלה חומרי ההדברה הכי טובים שיש? ואיך תוכלו להיות בטוחים שהחומרים האלה יעשו את העבודה? שני גל משעל ואני כאן כדי לפתור לכם את כל בעיית המזיקים, בין אם מדובר על:

1. ג'וקים ותיקנים מסוגים שונים

2. נמלים מכל מין

3. או כל חיה אחרת שלא הזמנת הביתה

פנו אלי עוד היום ותנו לי לבצע את ההדברה, כי אין תחליף למדביר מקצועי שמכיר את התחום על בוריו ויכול לתת לכם שירות אמין, מקצועי ויעיל.

הדברה בנצרת עילית

הדברה שמחזיקה מעמד לחודשים ארוכים

עוד סיבה טובה שבגללה עדיף להזמין מדביר מקצועי, זו העובדה שעם מדביר מקצועי כמוני תוכלו להיות בטוחים שהמזיקים לא יחזרו תוך זמן קצר. לעומת זאת, אם רק תיקנו חומר ריסוס מה שתעשו זה לפתור את הבעיה בצורה נקודתית בלבד, ולכן ברור מדוע תוך כמה ימים תראו עוד ועוד מזיקים. איתי, לעומת זאת, המצב יהיה שונה, כי אני כאן כדי לפתור את הבעיה ולהרחיק אותה לכמה חודשים טובים. איתי תוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם כמה שיותר שקט בבית, אז למה אתם מחכים? אוכל להגיע עם הציוד הכי טוב שקיים ועם חומרי הדברה שלא פוגעים בסביבה, כך שאין סיבה לחשוש וכדאי להזמין את השירות עוד היום.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?