הדברה למסעדות

מנהלים מסעדה גדולה ומצליחה? אם כך, אתם בוודאי מכירים את החשיבות של שמירה על סטריליות. מספיק שלקוח אחד יראה ג'וק על השולחן או עכבר בשירותים וכבר עלולים לסגור לכם את המסעדה ללא מעט זמן. לכן, על מנת שתוכלו להימנע ממצב כזה כדאי לכם להזמין שירותי הדברה על בסיס קבוע, ואנחנו הכתובת הטובה ביותר לכך. חברת קישטה זו חברה הדברה מקצועית ומובילה ואנחנו נשמח לשלוח למסעדה שלכם את צוות המדבירים המקצועיים שלנו.

ההדברה היעילה ביותר

על מנת שהדברה תהייה יעילה צריך לקחת בחשבון לא מעט גורמים, כמו לדוגמא:

- כמה גדולה המסעדה שאותה צריך להדביר?

- האם רוצים להדביר את כל המסעדה או רק חלקים מסוימים?

- נגד איזה חיות מדבירים?

- האם יש עדיפות להדברה אורגנית או לא?

הגורמים האלה ישפיעו על תהליך קבלת ההחלטה לגבי החומרים שבהם כדאי יהיה לעשות שימוש ואתם תראו שבסופו של דבר המסעדה שלכם תהייה נקייה מכל חיה.

למה כדאי להשתמש בהדברה ירוקה?

לא מעט בעלי מסעדות בטוחים שהדברה ירוקה לא תהייה מספיק חזקה ויעילה, אך האמת היא שזו טעות. ככל שעוברות השנים ההדברה האורגנית הופכת להיות יותר ויותר מקובלת ושימושית, וגם במקרה שלכם כדאי לכם לקחת בחשבון את האופציה הזאת, כי הדברה כזאת תוכל לפתור לכם את כל הבעיה. הדברה כזאת מתאימה יותר למסעדה כי היא לא מזיקה לכל המזונות שיש לכם במטבח ואינה מסכנת את העובדים שלכם או את כל הלקוחות שמגיעים.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?