הדברה בטבריה

מכירים את הרגע הזה שאתם קמים בלילה, הולכים למטבח לקחת כוס מים ורואים ג'וק רץ על השיש? זה בדיוק הרגע שבו אתם צריכים לקבל החלטה לטפל בעניין, כי אחרי הג'וק הראשון בדרך כלל יגיעו עוד. לכן כדאי לכם להתקשר אלי כמה שיותר מהר, כי אצלי תוכלו לקבל שירות הדברה מקצועיים. שמי גל משעל ואת חברת קישטה הקמתי כבר לפני כמה שנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאני אדע איך להרחיק את הג'וקים מהבית שלכם לתקופה ארוכה.

שירות אמין ומקצועי

מעבר לכך שאוכל להרחיק מהבית שלכם:

- ג'וקים

- נמלים

- וחיות אחרות

אני גם אוכל לעשות את זה בצורה המקצועית ביותר. אני עוסק בתחום ההדברה כבר שנים ואני מדביר מוסמך, כך שאיתי אתם בידיים טובות. מעבר לכך, כדאי לדעת שאני מחזיק גם רישיון מהמשרד להגנת הסביבה, ולכן ברור שאיתי הבית שלכם יהפוך להיות נעים יותר למגונים.

הדברה שמתחשבת בסביבה

כולנו זוכרים את הימים שבהם אנשים היו מדבירים עם החומרים הכימיים הכי חזקים שיש, אך האמת היא שזו לא האופציה היחידה. במקרה שלי אתם תראו שניתן יהיה לעשות הדברה מבלי לפגוע בסביבה, כי כל החומרים שבהם אני עושה שימוש אלא חומרים ידידותיים. החומרים אינם רעילים אך בכל זאת אפקטיביים מאוד להרחקת חיות מזיקות מכל מיני סוגים, כך שאתם מוזמנים להתקשר אלי כמה עכשיו כדי להזמין את שירותי ההדברה המקצועיים שלי באזור טבריה. בית שאין בו חיות מזיקות הוא בית שנעים יותר לחיות בו, אז למה אתם מחכים?

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?