הדברה בכפר תבור

אם לא מזמן קניתם בית בכפר תבור, עברתם לגור בו ואתם מגלים שיש בו חיות מזיקות, הגיע הזמן שתתקשרו להזמנת שירותי הדברה מקצועיים. חברת קישטה זה המקום הטוב ביותר שאליו כדאי לכם לפנות אם אתם רוצים לגרש את החיות אך לא לגרום לנזק סביבתי, כי אצלנו נעשה שימוש בחומרים הכי אורגניים שיש.

האם כדאי להדביר לבד?

אחת מהדילמות שהרבה פעמים אנשים נתקלים בהן, זו השאלה האם כדאי יהיה להדביר לבד את השטח. האמת היא שברוב המקרים התשובה שלילית, כי הדברה עצמאית בדרך כלל לא מספיק טובה. אומנם זה נכון שניתן לקנות חומרי הדברה שונים בסופרים בישראל, אך על מנת שההדברה תהייה יעילה צריך גם:

-          ידע

-          ניסיון

-          היכרות עם התחום

כל הסיבות האלה לא משאירות מקום לספק: תמיד עדיף להזמין מדביר מקצועי שיוכל לתת לכם שירות מוביל.

שלבי ההדברה

הדרך לבית שחופשי מחיות מזיקות אינה פשוטה, ועל מנת שההדברה תהייה כמה שיותר יעילה אנחנו צריכים לעבוד בשלבים ובצורה יסודית. לכן אנשי הצוות שלנו קודם כל יזהו את מקור הבעיה ואת סוג החיות שאיתן צריך להתמודד, ורק לאחר מכן יוחלט באיזה חומר להשתמש ואיך לפזר אותו. כמו כן, אנחנו גם נותנים אחריות על שירותי ההדברה שלנו כך שאם חלילה החיות תחזורנה תוך זמן קצר, נוכל להגיע ולעשות תיקון להדברה. לא כדאי לדחות את הזמנת שירותי ההדברה הביתה כי ככל שאתם מושכים את הזמן החיות מתרבות ואז ההתמודדות איתן עלולה להיות מורכבת יותר. 

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?