הדברה ברמת ישי

לחיות בבית פרטי ברמת ישי זה חלום של לא מעט אנשים, אך האם לקחת בחשבון את העובדה שבבית שלכם עלולות להיות חיות שלא תכננתם? ברוב הבתים צמודי הקרקע יש עונות שבהן חיות מזיקות כמו ג'וקים וכדומה עלולות להגיע בכמויות גדולות יותר, ואם זה גם המצב אצלכם בבית כדאי שתיפנו להזמנת שירותי הדברה. את חברת קישטה הקמנו כבר לפני מספר שנים ואנו מעניקים שירותי הדברה מקצועיים באזור רמת ישי, כך שאתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

איך יודעים באיזה חומר הדברה להשתמש?

רוב האנשים לא לגמרי מודעים לעובדה שיש הרבה מאוד סוגים של חומרי הדברה שונים שבהם ניתן לעשות שימוש. חשוב לדעת שזה אכן קיים, ולא מדובר רק על חברות שמתחרות אחת בשנייה אלא גם על כך שיש חומרי הדברה מסוימים שיתאימו יותר לחיות כאלה ואחרות. כלומר, אם אצלכם בבית הבעיה היא נמלים ולא ג'וקים הרי שהחומרים שבהם נשתמש יהיו שונים לעומת בעיות של חיות אחרות. זו הסיבה לכך שאופן הפעולה שלנו הוא כזה:

- אנחנו מזהים את הבעיה

- איתור המקור שלה

- קבלת ההחלטה על אופן הטיפול בבעיה

הדברה שלא פוגעת בסביבה

הימים שבהם האופציה היחידה להדברה הייתה חומרים כימיים חזקים ביותר עברו חלפו להם. היום יותר ויותר אנשים בוחרים להזמין שירותי הדברה ירוקה, והאמת היא שזה הגיוני, כי למעשה לעשות שימוש בחומרים רעילים וחזקים מידי אם זה לא נחוץ? פנו אלינו עוד היום ותראו כיצד נשחרר את הבית שלכם מחיות לא רצויות ונעשה זאת בצורה ירוקה וידידותית לסביבה.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?