הדברה בצפון

לגלות שיש לכם בבית חיות שלא בחרתם בהן ולא הזמנת אותן זה לא דבר שפשוט לחיות איתו. יש הרבה אנשים שנחרדים מהמחשבה שהם ייראו בבית ג'וק, עכבר או כל מיני חיות אחרות, והאמת היא, שאפשר להבין זאת. אין כל סיבה שבגללה אתם צריכים להסכים לחיות בתנאים כאלה ואם גם אתם גרים באזור הצפון ורוצים שירותי הדברה, הגעתם למקום הנכון! את חברת קישטה הקמנו לפני שנים ובכל השנים האלה צברנו ניסיון עשיר, כך שגם במקרה שלכם נוכל להעניק לכם שירותי הדברה מצוינים.

חומר ההדברה הטוב ביותר

ראשית, נפתח ונאמר שזה נכון: אתם יכולים ללכת לסופר, לקנות חומר הדברה ולהשתמש בו לבד. עם זאת, לא תמיד זה כדאי, כי יש מקרים שבהם לא מדובר על ג'וק בודד אלא על בעיה מקיפה יותר. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שהבית שלכם יהפוך להיות חופשי מחיות שאתם לא מעוניינים לארח, כדאי לכם להזמין מדביר מקצועי. מדביר שעוסק בתחום מזה שנים יוכל לתת לכם שירות מלא שכולל:

- איתור הבעיה

- בחירת החומר המתאים לטיפול בבעיה

- אחריות של ההדברה

כמה צריכים לעלות שירותי הדברה?

בין אם אתם רוצים להזמין שירותי הדברה כנגד חפרפרות, חולדות, עכברים או כל חיה אחרת, אין סיבה אמתית שבגללה אתם צריכים לשלם על כך הון. החברה שלנו מבינה היטב שלכל לקוח מגיע לקבל את הטוב ביותר ולכן אנחנו מציעים לכם שירותי הדברה איכותיים ומקצועיים במחירים שאין להם תחרות.

שירותי חברת ההדברות קישטה

שרות ואחריות

אצלנו בקישטה העבודה נמדדת לאחר ביצוע ההדברה , לכל טיפול ישנה אחריות ! השרות אדיב ומקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה ללקוח וכן חזרה ללא עלות לטיפול חוזר באם יש צורך בכך. קריאת שרות ללקוחות עסקיים תענה תוך 48 שעות ממועד קבלתה .

 

פתרונות

לכל מפגע ישנם מ"ס אפשרויות לטיפול ,באפשרותנו ובאפשרות הלקוח לבחור את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לבעיה ומיקומה תוך לקיחת שיקולים מקצועיים בשטח המטופל ( ילדים , בע"ח , עסקים ) זאת כדי לקבל תוצאות אופטימליות במינימום סיכון לסביבה תוך התחשבות ברצון הלקוח.

 

טיפול

בקישטה הייעוץ והטיפול מתבצעים רק ע"י מדביר מוסמך . הטיפול מתבצע תוך שיתוף הלקוח והסבר מלא לגביי אופן היישום סוג החומר ,השלכות, הגבלות , מניעה עתידית ,כמו כן הלקוח מקבל פירוט מלא של סוגי החומרים שבהם השתמשו בשטח המטופל .

 

חומרים ידידותיים

כל החומרים שבשימוש חברתנו הינם חומרים מאושרים ובטוחים ליישום ,תוך מתן דגש על שימוש בחומרים ידידותיים בעלי השלכות מינימאליות על סביבת העבודה בהם היא מתבצעת !!! ישנם אפשרויות לשימוש לחומרים ופתרונות לא רעילים ביישומים שונים מלבד שימוש בחומרי הדברה .

צרו איתנו קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

שדמות דבורה

נייד: 050-744-0687

דוא”ל: 

איך להגיע?